19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 17 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

DAVID VÁZQUEZ SÁNCHEZ

CEIP MIGUEL DE CERVANTES - GUIJUELO (Espanya)

Xiomara Purdea Hernandez

CEIP MIGUEL DE CERVANTES - GUIJUELO (Espanya)

Alicia Jiménez Ingelmo

CEIP MIGUEL DE CERVANTES - GUIJUELO (Espanya)

HELENA HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ

NUESTRA SEÑORA DEL PRADO - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Aya bourkiza -

Els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Eloy gonzalez rodriguez

escolaelsestanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Agustin Gagliano Rodriguez

escola els estanys platja d´aro - el baix emporda (Espanya)

Coral Martin Torres

Colegio San José-Niño - REINOSA (Espanya)

Àfrica Rotllan Armas

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Ana Babiano Garcia-Risco

MUÑOZ TORRERO/ CABEZA DEL BUEY - CABEZA DEL BUEY (Espanya)

Maria Martinez Sandoval

Basilio Sáez - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)

Carla Lopez Campo

San José niño jesus - Reinosa (Espanya)

Mireya Vejo Carcaboso

San José niño Jesús - REINOSA (Espanya)

Jorge García García

Colegio San José Niño Jesús - Reinosa (Espanya)

Alexandra Martín Esteban

Compañia de María - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Sofía Grueso Pozo

Santo Tomás de Aquino-La milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Jose Manuel Muñoz Martín

LA CAMPIÑA - CÁRTAMA (Espanya)

Candela Burgos Carmona

Juan Pablo - MONTEJO (Espanya)

Alma Jurado Iniesta

LA MATA - CÁRTAMA (Espanya)

Isabella Arrieta Moya

SAN ILDEFONSO - ALMERÍA (Espanya)

LYDIA ESPINOSA BENITO

FELIX GRANDE - TOMELLOSO (Espanya)

Jesus Valentin de De Juan López

Sagrados Corazones - Talavera de la Reina (Espanya)

Karen Lazaro Popescu

Marqueses de Manzanedo - PANTOJA (Espanya)

Ferdaous EL ABBASSI El Abbassi

Santa catalina - ARANDA DE DUERO (Espanya)

Anne Baba Baba

CEIP LA BALAGUERA - ALBAL (Espanya)

Africa Lobo Montero

Fernando de rojas - Talavera de la Reina (Espanya)

Ares Armengol Galan

ESCOLA SANTA ANNA - LLEIDA (Espanya)

Tamae Carabias Balocchi

COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (Espanya)

Diego Bernardo Aguilera

San José - REINOSA (Espanya)