19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Ona Rebula Rebulà

ESCOLA ESTEL - MOLINS DE REI (Espanya)

Maria Fernanda Duran Rodríguez

Ceip sobrada - TOMIÑO (Espanya)

Helena Rubio Juan

C.E.I.P Cervantes - ALBATERA (Espanya)

Adrián López Martín

Pedro.J.Rubio - Huesca (Espanya)

Paula Sánchez Portero

CEIP San José de Calasanz - LORA DEL RIO (Espanya)

Marta Crespi Trias

COL·LEGI SANT VICENÇ DE PAÜL - SÓLLER (Espanya)

Cristina Yadiel Padilla

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (Espanya)

Isaias Fernandez Aranda

CEIP San José de Calasanz - LORA DEL RIO (Espanya)

Ayman Ettouaty Ahmidan

CP SA BODEGA - EIVISSA (Espanya)

Nicolás García Barredo

Colegio Amor de Dios - VIGO (Espanya)

ORIANA DELGADO LUNA

POZO NUEVO - ROTA (Espanya)

Alberto Rojas Ríos

Fernando Gavilán - UBRIQUE (Espanya)

Ainhoa Abad Sanchis

Oratorio Festivo - Novelda (Espanya)

Paula Millan Lagares

CEIP Manuel Siurot - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

Naín Pérez Fernández

COLEXIO LOSADA - VIGO (Espanya)

Aitor Cruz Hernández

CEIP Profesor Carlos Socas Muñoz - INGENIO (Espanya)

Cristian García Falcón

NUESTRA SEÑORA DEL ROSARIO - ROTA (Espanya)

Nahia Blanca Jaber

Emili Teixidor - RODA DE TER (Espanya)

ariadna jimenez villegas

escola el roure - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (Espanya)

Joseph kodog abessolo

Joaquim Abril - La Garriga (Espanya)

Jesús Sesmero Maroto

Nuestra señora de la consolación - VILLACAÑAS (Espanya)

Miriam Diaz Rullo Rodelgo

NUESTRA SEÑORA DE LA CONSOLACION - VILLACAÑAS (Espanya)

Alberto lopez vigo

juan paniagua - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

JOSE LUIS Amate Valdivia

C.P. Arias Montano - Badajoz (Espanya)

Bruno Calvo Gomez

CEIP VILLA ALEGRÍA - SAN PEDRO DEL PINATAR (Espanya)

alexandra Uribe Bede

Ceip pere creda - SÓLLER (Espanya)

Miguel Fernandez Campomanes

San Ignacio - OVIEDO (Espanya)

Álvaro García-Vaquero García Vaquero

Nuestra Señora de la Consolación - Villacañas (Espanya)

Laura Rodríguez Hermoso

Colegio San Antonio de Padua - Martos (Espanya)

elena agudo rimbet

divina pastora - TOLEDO (Espanya)