19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

David Martìnez Lecha

ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (Espanya)

Maria Remedios Soriano Amorós

Rafael Altamira - CALLOSA DE SEGURA (Espanya)

Jesús Martinez Sanchez

Colegio Episcopal Obra Misionera Ekuneme - ALMANSA (Espanya)

Raúl de la Sierra Élez

Alfonso X el Sabio - TOLEDO (Espanya)

Abel Corral Bastante

ALDRIC - CASSÀ DE LA SELVA (Espanya)

Alvaro Yuste Botella

ORATORIO FESTIVO DIOCESANO DE NOVELDA - NOVELDA (Espanya)

Valeria Pacheco Terron

San Vicente - HUESCA (EDAR) (Espanya)

Hugo de la Sierra Élez

Gregorio Marañón - TOLEDO (Espanya)

Patricia Ramos Porto

El colegio inglés de Asturias - Gijon (Espanya)

irene garrido ruano

episcopal - ALMANSA (Espanya)

Isabel Portillo Lopez

Ekuneme episcopal - ALMANSA (Espanya)

Natalia Carbonell Arredondo

Episcopal - ALMANSA (Espanya)

María Gázquez Robles

C.I.A Juan Antonio.Lopez.Alcaralz - Puerto Lumbreras MURCIA (Espanya)

Valeria Pacheco Terrón

CEIP San Vicente - HUESCA (EDAR) (Espanya)

Oscar Cocera Moreno

Villa Alegría - SAN PEDRO DEL PINATAR (Espanya)

abril benitez Díaz

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

hugo fariña nieto

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

Nadia Juarez gares

Juaquin abril - Cataluña (Espanya)

Tiago Malheiro Reymao

asuncion de nuestra señora - MURO (Espanya)

noa Vergara Sanchez

el alba - YECLA (Espanya)

Biel Cusac Huertas Esteban

Tavera - Toledo (Espanya)

Mateo Alvarez Gonzalez

CP EL VALLIN - CASTRILLÓN (Espanya)

julia aguirre menéndez

peñamayor - SIERO (Espanya)

Iker Belloso Lopez

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (Espanya)

Andrea rojas rodriguz

ALDRIC - CASSÀ DE LA SELVA (Espanya)

Sergi Olcina Pascual

Salesianos Juan XXIII - ALCOI (Espanya)

Marta Abascal Casanova

Agustinos - SANTANDER (Espanya)

Daniela Barneto Carrasco

Sopeña - BADAJOZ (Espanya)

Olga Cano peña

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - Bejar (Espanya)

ALBA LEYRE MORA TERAN

SANT ANDREU DE LA BARCA - SANT ANDREU DE LA BARCA (Espanya)