19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Iker Mosquera Chamaidan

Ceip portal nou - Illes Baleares (Espanya)

Carlos Lacambra Wong

Colegio diocesano de San Ildefonso - Almería (Espanya)

Martina Sierra Gálvez

Virgen de Loreto - ALMERÍA (Espanya)

Diana Sancho Rodríguez

CEIP MARQUES DE VALERO - BEJAR (Espanya)

Paula Salado Herce

COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (Espanya)

Isabella Herazo Martinez

escola pinyana - LLEIDA (Espanya)

pinilla perea pinilla

ull de vent - La Bisbal del Penedès (Espanya)

Victor Rodriguez Garcia

La Constitucion - ILLESCAS (Espanya)

Valeria martinez ernandez

EscolaElstanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

ELEN VARTANYAN SARIBEKYAN

ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Camila Rafaela Coello Cabezas

Escola Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Berta Roc de castro

Escola els Estanys - calonge (Espanya)

viktor ivanov Alekseevich

ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Yusmarlin Peguero Montilla

ESCOLA ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Razan Bouzid Bennis

ESCOLA ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

aguevara@escolaelsestanys guevara santana

Els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Mònica Rossello Ramirez

Els Estanys - Platja d'Aro (Espanya)

Dylan Torres muñoz

escola els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Marcos Conde Rojas

els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

elia medina mora

JOAQUÍN TENA ARTIGAS - CASTUERA (Espanya)

Cristian Harjoaba Guardiola

Escola Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Anna Rodríguez Suñer

Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Lucia Sillero Lucena

ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Míriam Pantoja Gómez

GUADIANA - BADAJOZ (Espanya)

ANDREA LÁZARO BALLESTEROS

CEIP MARÍN CHICO - ILLESCAS (Espanya)

ÁNGELA GARCíA HYSENAJ

basilio saez - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)

Laura Puerto Abella

La Inmaculada - PONFERRADA (Espanya)

HUGO Fernández Merino

Nuestra señora del carmen - BAÑEZA, LA (Espanya)

Maria Fernandez Gutierrez

Anita Arnao - MULA (Espanya)