19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Roberto garcia garcia

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

Paula Fernández Allande

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

Fer Anton Soberado

Santa María del Naranco - Asturias (Espanya)

Jose Jiménez Lopez

Sánchez albornoz - NOVELDA (Espanya)

Jorge González Martinez

Valentín García Yebra - PONFERRADA (Espanya)

Eric Peinado Lopez

MARCELO SPÍNOLA - JAÉN (Espanya)

Paula Bullón Pérez

CALASANZ - SALAMANCA (Espanya)

Julio jose Galán Pérez

ATENEA - Merida (Espanya)

Rubén Herrero Salmón

CEIP ALTO EBRO - REINOSA (Espanya)

Sara Loureiro Fernandez

Colegio nuevo Monforte de Lemos - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)

David López Blázquez

NAVAS DE TOLOSA - JAÉN (Espanya)

Paula Pagán Torregrosa

Jorge juan - Novelda (Espanya)

Esther Cosmo Guerrero

LOPE DE VEGA - Badajoz (Espanya)

Mauro Egido Hernandez

Calasanz Escolapios - SANTA MARTA DE TORMES (Espanya)

Encarni Pérez Martínez

Sánchez Albornoz - Novelda (Espanya)

Ayman Sabbar .

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Pablo Fernández Velázquez

C.P JUAN RODRIGUEZ MUÑIZ - OVIEDO (Espanya)

Laura Rodríguez Álvarez

CEIP Valentín García yebra - Ponferrada (Espanya)

agustin valverde conde

calasanz - salamanca (Espanya)

Lucas Loureiro Fernandez

Colexio Novo Monforte de Lemos - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)

PABLO SALVADOR RIVAS

AMOR DE DIOS - SALAMANCA (Espanya)

Alex Nieto Falcone

FILIBERTO VILLALOBOS - SALAMANCA (Espanya)

Jara Martín Vivas

LOPE DE VEGA - BADAJOZ (Espanya)

Sara RODRÍGUEZ García

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (Espanya)

Jose Ignacio Moreno sanchez

esclavas del sagrado corazon de jesus - Salamanca (Espanya)

DULCE MARIA palenque lucas torres

maestro juan de avila - pedro mu;oz (Espanya)

Gabriel Calvo Pajuelo

La Salle - ARCOS DE LA FRONTERA (Espanya)

Paula García Vicente

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (Espanya)

Álvaro Piñeiro Collado

OCTAVIO AUGUSTO - MERIDA (Espanya)

TANIA MARTINEZ CUADRADO

COLEGIO VALENTIN GARCIA YEBRA - PONFERRADA (Espanya)