19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Ahinara Perez Diaz

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

Anais Samantha Japón Margarita

Juan Antonio López Alcaraz - Puerto Lumbreras (Espanya)

Isabel Maria VIDAL DIAZ

JUAN ANTONIO LOPEZ ALCARAZ - PUERTO LUMBRERAS (Espanya)

ALEJANDRO DIAZ MARCOS

C.E.I.P. ALVARO CUNQUEIRO MORA - MONDOÑEDO (Espanya)

PAOLA DELGADO jimenez

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

Ismael Garcia Luna

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

Hugo Chamorro Jatari

Embajadores - TOMELLOSO (Espanya)

Alicia Lasheras NAHARRO

Salesianos San Vicente Ferrer - ALCOY (Espanya)

sara fernández marugán

C.P DE SAN CUCAO - LLANERA (Espanya)

sergi llabres maslukyvski

escola pedralta - SANTA CRISTINA D´ARO (Espanya)

Laura Mata Nogales

CRA.ESPARRAGOSA De La Serena - ESPARRAGOSA DE LA SERENA (Espanya)

Beatriz Mateos Moreno

C.P Juan Antonio López Alcaraz - PUERTO LUMBRERAS (Espanya)

Pascual Pascual Cortés

Escola Pedralta - SANTA CRISTINA D´ARO (Espanya)

Rubén Crull Te Grootenhuis

C.P DE SAN CUCAO - LLANERA (Espanya)

Nora Navarro Perez

Salesianos San Vicente Ferrer - ALCOI (Espanya)

VALERIA ANDREO Navarro

C.P. JUAN ANTONIO LÓPEZ ALCARAZ - puerto lumbreras (Espanya)

Andy Handi mojamed

natalio rivas - HUÉSCAR (Espanya)

Pablo Arroyo de la Rosa

Divina Pastora - MARTOS (Espanya)

Udane Llorente Armisen

Escola pedralta - Santa Cristina d’aro (Espanya)

Daria Lobanova Lobanova

Institut Escola Lloret de Mar - Lloret de mar (Espanya)

Paula Ruiz Trigo

C.E.I.P. JUAN PANIAGUA - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Alexander Ratia Martín

Escola Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

alex shepherd aguirre

san patricio - BUENAVISTA (Espanya)

David Romero Aceituno

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

Claudia Peña GARCIA

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

Valeria Peña García

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (Espanya)

Vida Barrero Biosca

Pere Torrent - Lloret de Mar (Espanya)

BELTRAN SAN MARTIN RODRIGUEZ

C.DIOCESANO - AVILA (Espanya)

Uxía Piñeiro Rodríguez

CEP Doctor Fleming - Vigo (Espanya)

Marina Vaquero Valiente

NUESTRA SEÑORA DE LA CONSOLACION - VILLACAÑAS (Espanya)