19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 17 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Victoria Gutierrez Pozas

NTRA. SRA. DE LA ASUNCIÓN - BADAJOZ (Espanya)

María El Ghannami Silva

GUZMÁN EL BUENO - Tarifa (Espanya)

Ana Mesa Albarrán

SANTA TERESA - BADAJOZ (Espanya)

MARINA APAOLAZA RODRIGUEZ

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (Espanya)

victor calva cascajo

C.E.I.P Maria Torner - Bezana (Espanya)

David Muñoz salado

El colegio niño jesús - Chiclana (Espanya)

Claudia Jiménez Parra

CEIP ARTURO DUPERIER - AVILA (Espanya)

Carolina Alhambra López

CEIP. Federico Romero - Solana, La (Espanya)

Patricio Morales Solana

Santo Tomas da Aquino la Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Mencia Alvarez Garcia

SANTA TERESA - BADAJOZ (Espanya)

Valeria Valtuille González

Nuestra Señora Del Carmen - BAÑEZA, LA (Espanya)

Paperán Ordoñez Paperan

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (Espanya)

MARIO ALONSO MARTIN

CEIP ARTURO DUPERIER - AVILA (Espanya)

Giorgia Bossi Serra

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (Espanya)

Martina Valenti Llach

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (Espanya)

Laia Ramos Comas

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (Espanya)

Claudia Campos Rosales

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (Espanya)

Cora Vilanova Romo

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (Espanya)

Vera Martínez Tortosa Martínez Tortosa

Juan esteve Muñoz - ALBAL (Espanya)

Jesús León Herce

CEIP AURELIO PRUDENCIO - CALAHORRA (Espanya)

Carla Rodríguez García

C. E. I. P Ilarcuris - Illescas (Espanya)

Clara Martín Sánchez

Sagrado Corazón Hijas de Jesús - Jesuitinas - SALAMANCA (Espanya)

Cinta ramirez calzada

san juan bautista - San juan del puerto (Espanya)

Ainara Puig Perez

Ausias March - Els Poblets..... Alicante (Espanya)

Elsa Ezquerro Ezquerro

C.E.I.P José Ortega Valderrama - PRADEJÓN (Espanya)

Sara Valentina Valencia Gutierrez

Nuestra señora del Carmen - BAÑEZA, LA (Espanya)

Alba Buch Alonso

San antonio - PONFERRADA (Espanya)

Virginia Martín Martín

CEIP ARTURO DUPERIER - AVILA (Espanya)

Mateo Hidalgo Suárez

C.P GESTA II - OVIEDO (Espanya)

Mar Casasola Guerrero

CEIP Santiago - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (Espanya)