19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Rubén Cantó Oliva

C.P.EL GREC - VILLENA (Espanya)

Neus Jiménez Aparisi

Salesianos San Vicente Ferrer - ALCOI (Espanya)

Alexia rams capellino

escolaespiga - LLEIDA (Espanya)

Elena Jiménez Aparisi

Salesianos San Vicente Ferrer - ALCOI (Espanya)

Izan Cotano Pérez

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (Espanya)

Yasmín Gallego Arroyo

CEIP SANTA TERESA - Alba de Tormes (Espanya)

Ivanna Ballesté Salud

Escola Pinyana - LLEIDA (Espanya)

ricardo simon moncayo menendez

craribera del cinca - torrente de cinca (Espanya)

Sara Rosell Lorente

Pedro Melendo García - OLÍAS DEL REY (Espanya)

Amaia Carriquí Castellano

ÀNGELS ALEMANY - Lloret de Mar (Espanya)

Nerea Del pozo Almendros

nuestra señora de la consolación - villacañas (Espanya)

Àlex Calaf I Lacasta

ÀNGELS ALEMANY I BORIS - LLORET DE MAR (Espanya)

Sebastian coyago vargas

Nuestra señora de la consolacion - VILLACAÑAS (Espanya)

SARA HAMRAOUI GARCIA

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (Espanya)

Aarón Quesada Real

CEIP San José de Calasanz - LORA DEL RIO (Espanya)

Elia Quesada Real

CEIP San José de Calasanz - LORA DEL RIO (Espanya)

David miguel coyago vargas

STA Maria rosa molas - VILLACAÑAS (Espanya)

Álvaro Cuevas BECERRA

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (Espanya)

Nahia Villarreal Baladón

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (Espanya)

Petra Ángel-Moreno Casado

Federico Romero - La Solana (Espanya)

Elna Forns Echevarria

Escola Espiga - LLEIDA (Espanya)

Nekane Alvira Laguna

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (Espanya)

Valeria Cardeña Real

Pedro.Jaime.Rubio - HUESCA (UTE CTR. CALIDAD AGUA) (Espanya)

jana cotano agusti

Pompeu Fabra - Lloret de Mar (Espanya)

Zaira Cobo García

Primo de Rivera - Callosa (Espanya)

Cristina Vida Diaz

C.E.I.P Juan Paniagua - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Alex CAmacho Robles

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (Espanya)

Alejandra Vazquez Dominguez

CEIP Sobrada - TOMIÑO (Espanya)

Rocío Ponce garcia

CRA Manchuela - EL HERRUMBLAR (Espanya)

Maria Bayona Navarro

Francisco caparros - MAZARRÓN (Espanya)