19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

David Fernández Ramos

Santo Domingo de Guzmán - Salas (Espanya)

Izan Serrano Santamarina

Espíritu Santo - PONFERRADA (Espanya)

Salaheddin Bousakout Kabran

CP.SANTA CATALINA - ARANDA DE DUERO (Espanya)

Romaysa Zerhouni Choukri

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Lola Rodríguez-Rubio Nieto

Pozo-Nuevo - Rota (Espanya)

ÓSCAR Sánchez Martín

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (Espanya)

Ivet Usas Serra

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Manuel Bermejo Díez

CEIP TORAL DE LOS VADOS - PONFERRADA (Espanya)

María Inmaculada NAVARRO PERONA

CEIP MATERNIDAD - Tomelloso (Espanya)

MARIONA CASALS SALA

ESCOLA EMILI TEIXIDOR - RODA DE TER (Espanya)

Thais Muñoz Gómez

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

SEGALES Masó Segalés

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Aina Marquès Aranda

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Blanca Ruiz Bernabeu

Colegio San Roque - ALCOI (Espanya)

Ishaq Diyaf Casadevall

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Gumersinda Diaz cano Vera

Javier paulino - La Solana (Espanya)

isabel maria diaz medina

maternidad - tomelloso (Espanya)

Vega Parazuelo Gómez

SAN JUAN BOSCO - SALAMANCA (Espanya)

Claudia Piñeiro Collado

OCTAVIO AUGUSTO - MERIDA (Espanya)

Lucía Vilaplana Pereda

José Arnauda - ALCOI (Espanya)

Jamal Elhirech Kasmi

Santa catalina - Aranda de Duero (Espanya)

Nadal Pérez Pérez

Sant Roc - ALCOI (Espanya)

iban Ramos Frances

Jose Arnauda - ALCOI (Espanya)

Altea Ferrando Aracil

San roque - ALCOI (Espanya)

Lucía Salazar Gómez

Colegio Pozo Nuevo - ROTA (Espanya)

Elena Pérez Orive

Casa - Huerta De Valdecarabanos (Espanya)

TANIA VILAPLANA SEGUI

SAN ROQUE - ALCOI (Espanya)

IVAN BELLIDO GALACHE

C. ESPIRITU SANTO - PONFERRADA (Espanya)

Adrian Hernandez Quevedo

Amor de dios - ALLER (Espanya)

Cardin Cardin Rodríguez

Santo Domingo de guzmán - OVIEDO (Espanya)