19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Shaury Porras Gomez

ESCOLA LA ROUREDA - TORDERA (Espanya)

JOANNA BAQUÉS GONZALEZ SABINA

ESCOLA SANT MIQUEL ARCANGEL - MOLINS DE REI (Espanya)

NATHAN Téllez López

MESTRAL - EIVISSA (Espanya)

Samuel Rivas Burrus

Ntra Sra de los Remedios - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

DARIO MOLINA ARENAS

COLEGIO DIOCESANO ORATORIO FESTIVO - NOVELDA (Espanya)

DAVID ANDREI Pacheco Vasiu

Nuestra Señora de la Consolación - Villacañas (Espanya)

Leyre Mesalles Casas

San José de Calasanz - FRAGA (Espanya)

lucia melendez arias

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (Espanya)

AITANA HURTADO HERNÁNDEZ

C.E.I.P. LA PAZ - CALLOSA DE SEGURA (Espanya)

Ana Holguin Cuello

EULALIA PAJUELO - CAMPILLO DE LLERENA (Espanya)

Lidia Khouni Khouni

Sanjosedecalasanz - AGUDO (Espanya)

César Rico Puche Prieto

Méndez Núñez - YECLA (Espanya)

Rubén Carrillo Manresa

Rafael Altamira - CALLOSA DE SEGURA (Espanya)

Judith Torres Prisuelos

Nuestra Señora de la Consolación - VILLACAÑAS (Espanya)

Lidia Khouni Khouni

Sanjosedecalasanz - AGUDO (Espanya)

Mº JOSE MOLINA ARENAS

COLEGIO DIOCESANO ORATORIO FESTIVO - NOVELDA (Espanya)

Jordi Martinez Molino

sant vicens de paul soller - soller (Espanya)

Daniel Triguero Pulido

Colegio Espíritu Santo - BAENA (Espanya)

John Bejerano Dominguez Hosta

Escola La Roureda - TORDERA (Espanya)

Alba Limon Lagares

CEIP Manuel Siurot - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

Júlia Rovirola Artigas

CEIP POMPEU FABRA - ANGLÈS (Espanya)

Joel Rodríguez Mosteiro

Colegio CEIP Javier Sensat - VIGO (Espanya)

manuel crespo iglesias

SANTO DOMINGO SAVIO - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

SAMUEL BUJAN BOMBARDELLI

CEIP DE SOBRADA - TOMIÑO (Espanya)

Bruno Molina Gómez

San Lucas Y Maria - TOLEDO (Espanya)

María Del Bosque Vega

SAN JOSE HIJAS DE JESUS - Medina del Campo (Espanya)

xurxo rio Río Fanego

ceip de sobrada - Tomiño (Espanya)

Naim Yepes Gutierrez

CEIP Ausias march - alboraya (Espanya)

Ignacio Cortés Mateo

ADELA DÍAZ - ALMERÍA (Espanya)

Lucía Vera Sánchez

San Pedro Apostol - Murcia (Espanya)