19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Elena LAGARES Pavón

Nuestra Señora del Carmen - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

Adrián Redondo Martínez

San José - REINOSA (Espanya)

Julia Rius Masip

Joc de la Bola - LLEIDA (Espanya)

Jose Ricardo Cobo Herreros

Álvarez de Toledo - MANZANEQUE (Espanya)

Alba Romero López

C.E.I.P Manuel Siurot - Palma del Condado (Espanya)

Nadia Navarro Hernandéz

Ceip Ruiz del Peral - Guadix (Espanya)

MAYA LLOPIS CAILLEAUX

AUSIAS MARCH - ALBORAYA (Espanya)

Leyre López Canales

JOAN MARAGALL - SANT ANDREU DE LA BARCA (Espanya)

Julia Llort Ballesteros

Colegio - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Marquina Martítnez Marquina

Escola Joc de la bola - LLEIDA (Espanya)

Akram Salhi Rezkallah

Escola Pinyana - Lleida (Espanya)

DJIBY DIALLO DIALLO SANE

Escola lacustaria - Llagostera (Espanya)

Valeria Alonso Gutierrez

San Jose Niño Jesus - REINOSA (Espanya)

Anna Pascual Andiña

CP SA BODEGA - EIVISSA (Espanya)

Ariana Moldovan Moldovan

Ruiz del Peral - GUADIX (Espanya)

CP SA BODEGA (3º A)

EIVISSA (Espanya)

Alexia Ruiz Aguilera

Ruiz Del Peral - GUADIX (Espanya)

Arturo Lucas Pozo

C.I.P.POETA VILLANGOMEZ - IDAM IBIZA (Espanya)

Ignacio Ruiz Ledo

CEIP Lope de Vega - Vigo (Espanya)

Ana Maria lopez aranda

Maria Auxiliadora - La Roda (Espanya)

Douae Lamghari Idrissi

CP.SANTA CATALINA - ARANDA DE DUERO (Espanya)

Monica Martin Serrano

Santa teresa de jesus - Salamanca (Espanya)

Mateo Cepeda Guzmán

SAN ILDEFONSO - ALMERÍA (Espanya)

Maria Pascual Andiña

CP SA BODEGA - EIVISSA (Espanya)

Julia López Cebada

C.E.I.P N.T.R.A SEÑORA DE LOS REMEDIOS - CHICLANA DE LA FRONTERA (Espanya)

Amanda Padilla Padrón

CEIP Antonio Padrón - GÁLDAR (Espanya)

Elena Cruces Torres

FERNANDO DE LOS RÍOS - RONDA (Espanya)

Emma Heras Pérez

Mª AUXILIADORA - BEJAR (Espanya)

Ariadna Maria Palau Arcos

CP SA BODEGA - EIVISSA (Espanya)