19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Noemi Galan Galan

José Ortega Valderrama - PRADEJÓN (Espanya)

Carlos Biletta Márquez

Joaquim Abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (Espanya)

Inés Ochera Suller

C.E.I.P. Patacona - ALBORAYA (Espanya)

Celia Cano Moral

Santa María de la Capilla - Maristas Jaén - JAÉN (Espanya)

Ernesto 4D Sequera Merlo

CEP DOCTOR FLEMING - ESPADAÑA (Espanya)

Jana Valenzuela Guasch

Pare Manyanet - MOLINS DE REI (Espanya)

Salma Marchuh Montanet

Joaquim Abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (Espanya)

Paula Garcia Peña

San Antonio de Padua - Martos (Espanya)

Uxia Fernandez Otero

Ceip Sobrada - Tomiño (Espanya)

Paula iglesias padilla

ESCOLA PARE MANYANET - MOLINS DE REI (Espanya)

Joaquin Macia Navarro

C.P Rafael Altamira - CALLOSA DE SEGURA (Espanya)

Lucia Peñarrubia Ruiz

Divina pastora - Toledo (Espanya)

SANTIAGO RAMÓN Y CAJAL (5ºº 5)

AHILLONES (Espanya)

Aniel Amorós Navarro

Colegio Diocesano Oratorio Festivo - NOVELDA (Espanya)

mila goy Goy Escofet

joaquim abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (Espanya)

Marta Delgado Gallardo

C.E.I.P Pedro de Valdivia (Castuera) - BENQUERENCIA DE LA SERENA (Espanya)

duaa akram muhammad

escola ignasi iglesias - TORDERA (Espanya)

LAIA Borbón Bagué

Sanjosedecalasanz - Fraga (Espanya)

Alicia Sara Adán Puerta

La Milagrosa - CALAHORRA (Espanya)

Samuel González Márquez

CEIP Juan Paniagua - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Lucia Alonso Delgado

SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (Espanya)

Ángel Gamarro Moreno

NUESTRA SEÑORA DE LA CONSOLACION - VILLACAÑAS (Espanya)

Leocortes cortes corcoles

Alfonso x El Sabio - NOVELDA (Espanya)

Vega Lacuesta Gutiérrez

Manuel Cacicedo - Santander (Espanya)

Xelo Martínez navarro

Alfonso X el sabio - Novelda (Espanya)

Diana Nava CLEMENTE

Nuestra Señora de la Consolación - Villacañas (Espanya)

Silvia Pazó Iglesias

Colegio Barreiro - VIGO (Espanya)

Yoel Lacuesta Gutiérrez

CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (Espanya)

Fátima Muñoz Cuadra

CEIP Juan Paniagua - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Sol Laverdet Godoy

Ceip san faustino - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)