19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Paula Chica Vera

Escola Espiga - LLEIDA (Espanya)

Cintia Martínez Agüera

Escola Ull de Vent - La Bisbal del Penedès (Espanya)

Manuel Dominguez Aquino

San Juan Bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (Espanya)

Íñigo Ansón Cano

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Valle Rivero Díaz

San Ignacio - OVIEDO (Espanya)

Naira Martin Hernandez

Juan Palarea - VILLALUENGA DE LA SAGRA (Espanya)

Inés Sánchez-Horneros Pérez-Cejuela

CEIP CONDE DE ORGAZ - ORGAZ (Espanya)

Ernesto Barajas del Rio

Escola Frederic Godas - LLEIDA (Espanya)

Marwa Haddad Haddad

Joan Maragall la bordeta - LLEIDA (Espanya)

nicolas blanco novas

Mª INMACULADA - VIGO (Espanya)

Pelayo Serrano Aza

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Jeremías Benítez Sarria

CEIP SA GRADUADA - EIVISSA (Espanya)

Clara Luján Roselló

Ceip Llebeig - DENIA (Espanya)

Jeremías Benítez Sarria

CEIP SA GRADUADA - EIVISSA (Espanya)

Javi Rodríguez Veiga

San Ignacio Oviedo - Oviedo (Espanya)

Paula Gomez Garcia

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

CARLOS QUINTANILLA JIMÉNEZ

MARÍA AUXILIADORA - RODA, LA (Espanya)

Sergio Azorín Ortega

Méndez Nuñez - YECLA (Espanya)

Ariadna Venegas De Los Santos

MARÍA AUXILIADORA - VALVERDE DEL CAMINO (Espanya)

Victoria Arnedo Pérez

COOP SAN AGUSTIN - CALAHORRA (Espanya)

Virgen de la paz (3º 3)

RONDA (Espanya)

Eva Carballo Godino

Ceip Manuel Siurot - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

José Luis Segura Lineros

María Auxiliadora - Morón de la Frontera (Espanya)

nicolás García Molina

conde de Mayalde - AÑOVER DE TAJO (Espanya)

Guillermo Trapiella Trapiella

C.P SAN IGNACIO - Oviedo (Espanya)

María Borrego López

Milagrosa-Las Nieves - Ávila (Espanya)

Úrsula Faugier Gort

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (Espanya)

Raquel MACIAS MEDINA

Colegio Carloz Socaz muñoz - INGENIO (Espanya)

Ainara Brasero Ortega

CEIP SA GRADUADA - EIVISSA (Espanya)

Carla Moleón Ferrando

Escola Ignasi Iglesias - TORDERA (Espanya)