19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Cristina Zurrón Hernández

Sagrado Corazon Jesuitinas - Salamanca (Espanya)

SARA JAREÑO ESPINOSA

SANTO TOMAS DE AQUINO - LA MILAGROSA - TOMELLOSO (Espanya)

Blanca Álvarez Flórez

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

Celia fernandez gonzalez

CEIP EL HUMILLADERO - SOLANA, LA (Espanya)

Nicolás Esteban Sersakov

Jesuitinas - Salamanca (Espanya)

garcia fernandez garcia blanco

la inmaculada concepcion - almazcara (Espanya)

Jana Orrit Inglés

LA ROSELLA - ROSSELLÓ (Espanya)

iker clemente duarte

huerta fava - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (Espanya)

Andrea Castrosín Rodríguez

C.P GESTA I - OVIEDO (Espanya)

Iria Romero Picado

SANTA CATALINA - SALAMANCA (Espanya)

Nuria Belen Burón García

OCTAVIO AUGUSTO - Merida (Espanya)

Ana Martín Beltrá

Padre Dehon - Novelda (Espanya)

Pau Moga Villar

Sagrada Familia - Lleida (Espanya)

ainara fernandez bello

la inmaculada - PONFERRADA (Espanya)

Ana Freire Rubio

La inmaculada - PONFERRADA (Espanya)

Sara María Ternero Labziri

NUESTRA SEÑORA DE LOS REMEDIOS - CÁRTAMA (Espanya)

MARIO PANDURO GADEA

GENERAL NAVARRO - BADAJOZ (Espanya)

DANIEL DIOS DE LA FUENTE

LA INMACULADA - PONFERRADA (Espanya)

Cintia García Suárez

José García Fernanadez - Valdés (Espanya)

Lu Chen Zhang

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (Espanya)

Adrián González Guija

Sanizidro - TOMELLOSO (Espanya)

VICTORIA Naranjo Ortolà

CEIP llebeig - DENIA (DENIA) (Espanya)

Ariadna Jimenez Basilio

Hernàn Cortes - Talavera de la Reina (Espanya)

Aitana García Juarrero

LA MILAGROSA - OVIEDO (Espanya)

NICOLAS VIDAL ARIAS

LA INMACULADA CONCEPCION - PONFERRADA (Espanya)

Ainara Murillo Gonzalez

La constitución - ILLESCAS (Espanya)

Anxo Parada Nuñez

Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)

Adrian Viejo Romero

Colegio Parroquial San Juan Bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (Espanya)

andrea lorenzo trigila

C.P BUENAVISTA I - OVIEDO (Espanya)

Daniel Cano Gómez

Hernan cortes - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)