19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Marina del carmen Espinar Valllejo

San jose de calasanz - Lora del rio (Espanya)

Martina Pina Mogollón

Divina pastora - Pulgar (Espanya)

Leo Del Águila Caballero

CEIP Giner de los rios - YECLA (Espanya)

Marta García REDONDO LÓPEZ

Ceip Europa - Toledo (Espanya)

palmira benito lopez

adalid meneses - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Lola Díaz Díaz Sánchez-Casas

C.P.Valparaíso - Toledo (Espanya)

Andrés CACHO CIRIA

Juan XXIII - HUESCA (EDAR) (Espanya)

Alejandra Márquez Villa

JUAN VAZQUEZ - BADAJOZ (Espanya)

María gallego SAELICES

Nuestra Señora de la Consolación - VILLACAÑAS (Espanya)

Irene Barquilla Aliseda

GARCÍA SIÑERIZ - MIAJADAS (Espanya)

Daniela Ruiz Extremera

CEIP VICENTE ALEIXANDRE - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Melania German Ouarid

La Roureda - TORDERA (Espanya)

Nayara Gonzalez Martinez

ceip costa quebrada - soto de la marina (Espanya)

Olga Mateos Aparicio lara

Federico Romero - La Solana (Espanya)

Candela Alcaraz Durango

Nuestra Señora de la Consolación - VILLACAÑAS (Espanya)

Arlet Bosch Menéndez

Sant Miquel-Manyanet Molins - MOLINS DE REI (Espanya)

Nerea Bosch Menéndez

Sant Miquel-Manyanet Molins - MOLINS DE REI (Espanya)

Marina Iglesias Hernandez

Jesuitinas - Medina Del Campo (Espanya)

David Delgado Cañibano

Colegio Casa Azul - PUERTO DE LA CRUZ (Espanya)

Francisco Martin Esteban

ÁNGELES ALEMANES - LLORET DE MAR (Espanya)

Biel Dominguez Polo

CEIP JOAQUIM ABRIL - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (Espanya)

María Casales Ventura

Juan XXIII - HUESCA (EDAR) (Espanya)

Javier Benítez García

C.R.A Esparragosa de la serena - ESPARRAGOSA DE LA SERENA (Espanya)

Raquel Gago Rodríguez

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (Espanya)

Allende Núñez Martínez

Juan XXIII - Huesca (Espanya)

Ariadna Gonzàlez García

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (Espanya)

Marcos Aranda Santiago

Divina Pastora - Martos (Espanya)

Mario Molina Gómez

San Lucas Y Maria - Toledo (Espanya)

KARISSA ABELLA GONZALEZ

ceip sant jordi - sant josep (Espanya)

Isabel Díaz Cuenca

LUIS DE MORALES - BADAJOZ (Espanya)