19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Anna Ramírez Jiménez

ESTEL - MOLINS DE REI (Espanya)

LEYRE LÓPEZ MARTÍNEZ

ORATORIO FESTIVO - NOVELDA (Espanya)

Nicole Matute Piñon

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (Espanya)

Andrea Estrada Jimenez

Salesianos - santander (Espanya)

Iria Cabaleiro Cabaleiro

CEIP SANTO PAIO DE ABAIXO - REDONDELA (Espanya)

Sonia Castillo Sánchez

CEIP la Patacona - ALBORAYA (Espanya)

ADRIÁN NAVARRO ESPEJO

ESPIRITU SANTO - BAENA (Espanya)

Valeria Amador Sanchidrián

CEIP Juan Paniagua - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Rosario Pérez Fernández

Salesianos Santo Domingo Savio - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

Jennifer Gallego Jiménez

CEIP JUAN PANIAGUA - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Bruno García López

CEIP ANGEL OLIVAN - CALAHORRA (Espanya)

Eva Gaillard Vecino

Oratorio Festivo - NOVELDA (Espanya)

Rubén García Rodríguez

Colegio Casa Azul - Sevilla (Espanya)

Yago Álvarez Fernández

Ceip sobrada - TOMIÑO (Espanya)

María Martínez Sandoval

Basilio Sáez - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)

rose rodriguez montero

giner de los rios - yecla (Espanya)

Dayana Salguero Moran

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (Espanya)

Carlota Martínez Santos

Centro Formación Mestral - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (Espanya)

Romy Day .

Mestral - Santa Eulària (Espanya)

Alba Lemos Suárez

CEP DOCTOR FLEMING - Vigo (Espanya)

dario menegatti montecino

angels alemany y boris - selva (Espanya)

Íngrid Sans Torrallardona

CEIP Joaquim Abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (Espanya)

Claudia Lopez Arenas

SANT ANDREU DE LA BARCA - Barcelona (Espanya)

cesar dariel marte montero

giner de los ros - yecla (Espanya)

Asier Garcia Palacios

Oratorio Festivo - Novelda (Espanya)

Ceip JuanXXIII (4ºº A)

HUESCA (UTE CTR. CALIDAD AGUA) (Espanya)

Dani Rojo Ruiz

Manyanet molins - MOLINS DE REI (Espanya)

Aina Simarro Anglada

Manyanet Molins - MOLINS DE REI (Espanya)

Juan Cerceda Barba

Ceip Luis Palacios - Valdepeñas (Espanya)

Indara Yanes Expósito

CEIP nuestra señora de la luz - ARICO (Espanya)