19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 17 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Ariadna Balcells Macià

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Jose Luis Galan Cantalejo

Don Cristobal Lopez - Gamonal (Espanya)

alicia doblado bayo

cdp san juan bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (Espanya)

Gisela Mir Vallberdú

COL·LEGI LA SALLE - CASSÀ DE LA SELVA (Espanya)

Javier Rodriguez Navarro

colegio la Inmaculada - Ponferrada (Espanya)

Victoria Gestido González

Auseva Maristas. - OVIEDO (Espanya)

Arnau Planes Uribe

COL·LEGI LA SALLE - CASSÀ DE LA SELVA (Espanya)

Alba Menéndez Sánchez

Auseva - OVIEDO (Espanya)

Ruben Marques Martinez

Juan Ramon Ramirez - RODA, LA (Espanya)

AITANA BRACELI ORTIZ

C.D.P. SAN JUAN BAUTISTA - SAN JUAN DEL PUERTO (Espanya)

Daniela Blanco Toribio

Colegio Santo Tomás de Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Yahel GONZALEZ LLAMAZARES

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

Carlota Rodríguez Ferrero

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

María Victoria Maneiro Perez

colegio santa María del Naranco - Morcin (Espanya)

Raul Villadoniga Sanchez

San Juan Bautista - San Juan del Puerto (Espanya)

Patricia Lorenzo Branco

SAN JUAN BAUTISTA - San Juan del Puerto (Espanya)

valerin barreto jesus

la inmaculada - PONFERRADA (Espanya)

Adrián Morón Paráiso

Santo Tomás de Aquino-La Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Carolina Gutiérrez García

santa maria del naranco - OVIEDO (Espanya)

VIOLETA Alonso Rodrigo

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (Espanya)

Jacinto Palomo GARCIA

NUESTRA SEÑORA DE PIEDRAESCRITA - campanario (Espanya)

Mara Pamos Pulido

Cristóbal colón - Talavera de la Reina (Espanya)

JAVIER NEIRA MERAYO

COLEGIO LA INMACULADA - PONFERRADA (Espanya)

Maram Mnaouer Ruiz

Ceip punta larga - CANDELARIA (Espanya)

María Fernandez Mencia

San Ildefonso - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Cristian Caselles Criado

RUFINO BLANCO - SALAMANCA (Espanya)

Sofia Ivanova Ivanova

Ausis March - Els poblets (Espanya)

Valeria Martín Marcos

Francisco de Vitoria - SALAMANCA (Espanya)

Jesus Corrales Alonso

Ceip sant Rafael la nucia - Polop (Espanya)

Sandra Moreno Gutiérrez

Hernán Cortés - Talavera De La Reina (Espanya)