19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Martina Herrero Torres

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

José Carrillo Castaño carballo

San isidro - Badajoz (Espanya)

Carla Pellicer Candela

SANTA MARÍA MARIANISTAS - ALBORAYA (Espanya)

Aritz Broto López

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (Espanya)

Javier Estévez Lema

Sagrado Corazón Jesuitinas - SANTA MARTA DE TORMES (Espanya)

IRENE BAOS FERNANDEZ

FERNANDO III EL SANTO - BOLAÑOS DE CALATRAVA (Espanya)

Daniel Lorenzo Díaz

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Elena Obregon Del Valle

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Gabriela Peña Arroyo

PURISIMA CONCEPCION - SANTANDER (Espanya)

Lucia San Emeterio Postigo

Purísima Concepción - SANTANDER (Espanya)

Aina Riu Pueyo Freixanet

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (Espanya)

jana riu Pueyo Freixanet

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (Espanya)

ÁLVARO ARANDA SOBRINO

CEIP FERNANDO III EL SANTO - BOLAÑOS DE CALATRAVA (Espanya)

Leo Cuervo Pascual

San Ignacio - OVIEDO (Espanya)

Dani Parada Gil

Ceip plurilingüe monforte de lemos - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)

Germán Torrecilla García

Virgen de la Candelaria - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Elena Garcia Fernandez

La Santa Cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)

Biel Bringué Moroba

Escola Espiga - LLEIDA (Espanya)

Lucia Gabriela González Verónica

CEIP Montgo - Ondara (Espanya)

Daniela García Calderón

NUESTRA SEÑORA DE LAS MERCEDES - MEDINA DEL CAMPO (Espanya)

Lara Quevedo Rodriguez

CEIP Profesor Carlos Socas Muñoz - San Bartolome de Tirajana (Espanya)

MAYA FERNÁNDEZ villegas

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Antía Domínguez Piña

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (Espanya)

Carlota Prado Ruiz Aranda

Fernando III El Santo - Bolaños De Calatrava (Espanya)

Rafael Pascual Fernández

Jose Ortega Valderrama - PRADEJÓN (Espanya)

DANIELA MILLAS FDEZ-CABRERA

Colegio Teresiano Maria inmaculada - MORA (Espanya)

Yasmin Allouch Jarmone

CEIP POETA VILLANGÓMEZ - EIVISSA (Espanya)

Alba Vergés Cabezas

ESCOLA ESPIGA - LLEIDA (Espanya)

roque ordiz fernandez

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Eduardo Ortiz Gonzalez

jose ramon villa - MORA (Espanya)