19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 17 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Susana Marcos Penche

La Inmaculada - COMPOSTILLA (Espanya)

PAOLA RUBAL ROMERO

COLEGIO ESTUDIO - NIGRÁN (Espanya)

OTGER Armengol Puyal

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (Espanya)

faith osadolor apjefferi

collegi sagrada familia l.leida - ABARÁN (Espanya)

XENIA MARTINEZ AYUSO

SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (Espanya)

Marco Mario Mindroc Mindroc

Col-legi Episcopal - LLEIDA (Espanya)

Dulce Mozas Otero

CPC ESTUDIO - Baiona (casco Urbano) (Espanya)

Diego Joulani CastañoProtecee

Valentin Gracia Yebra - PONFERRADA (Espanya)

Purificacion García López

SAN ILDEFONSO - Almeria (Espanya)

Ana Soto Gomez

CPC ESTUDIO - NIGRÁN (Espanya)

Laura Navarrete Bermejo

CEIP Basilio Sáez - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Blanca Álvarez Flórez

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

Carlota Mata Garcia

San José niño Jesús - Reinosa (Espanya)

valeria Martín Diaz

PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (Espanya)

Olaya Fernández González

José García fernández - Valdes (Espanya)

Pilar Garcés Gómez

José de la vega , barrios - CHICLANA DE LA FRONTERA (Espanya)

Sara Rodrigez Fernandez

COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (Espanya)

CEPR ANDALUCÍA (4º B)

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (Espanya)

Sayaka POSTIGO PERÉREZ

CEIP ARAYA - ARAYA (Espanya)

Carolina Machín Vázquez

CEIP EMILIA PARDO BAZAN - Vigo (Portugal)

victor sanchez sanchez

cervantes - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)

Marta Perales Jimenez

Santo Tomas de Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Claudia Fernández Alcalde

SANTA TERESA - BADAJOZ (Espanya)

Bruno Cecilia Baena

Escola Vall d’Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

MARTA SALA ABENZA

CEIP LA SANTA CRUZ - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)

Mario López Sánchez

Gines de Sepulveda - Dos Torres (Espanya)

Eloy Pérez Giménez

CRA Sierra De Mojantes - Murcia (Espanya)

Joel Agilar Cañestro

Juan Pablo 2 - LA LÍNEA (Espanya)

Noelia Poquet Guardado

Ausias March Els Poblets - Els Poblets (Espanya)

Valeria Alvarez Lopez

CELIP LA SANTA CRUZ - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)