19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Irene Coll Pérez

Méndez Núñez - Yecla (Espanya)

Ángela Pagan Muñoz

anita arnao - MULA (Espanya)

Alyssa Victoria Lucas Rezend

CEIP San Antonio - PUERTO DE LA CRUZ (Espanya)

Tatiana Ruiz De la vega

Federico García Lorca - CHICLANA DE LA FRONTERA (Espanya)

Juan Ortiz Rugarcia

C.P. Jovellanos - Panes (Espanya)

Yasmin Aliaga Rueda

C.E.I.P flor de azzhar - CÁRTAMA (Espanya)

Aaron Martínez Cantero

C.E.I.P. La Santa Cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (Espanya)

Massimo Pietroluongo Garcia

Sto. Santo Tomás de Aquino de la Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Maria Moreno Avila

Manuel siurot - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

Fernando Alfayate San Gil

El Pradillo - Vicolozano (Espanya)

SARA GARCIA COSTUMERO

COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (Espanya)

Yasmine Zarbane Zarbane

C.E.I.P antonio padrón - GÁLDAR (Espanya)

Lola Gutierrez Gomez

CEIP NUESTRA SEÑORA DE LOS REMEDIOS - CHICLANA DE LA FRONTERA (Espanya)

MARIA PANADES SALMERON

LESTONNAC LLEIDA - LLEIDA, EDAR (Espanya)

Alejandro Ocaña Cruz

Espiritu santo - BAENA (Espanya)

Salma El kattat El kattat

CP SA BODEGA - EIVISSA (Espanya)

Andrea Delgado Esteve

Lestonnac - LLEIDA (Espanya)

SARA GARCIA COSTUMERO

COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (Espanya)

Martina De la Hoz Seco

Colegio San José Reinosa - REINOSA (Espanya)

alejandra vizcaino delgado

SAN ILDEFONSO - ALMERÍA (Espanya)

Cloe Bárcena Bárcena

CEIP MANUEL CACICEDO - Santander (Espanya)

Yago Randma Verdú

La Muixara - NUCÍA, LA (Espanya)

Andrea Galindo Gerrero

Santa Maria Assumpta - BADAJOZ (Espanya)

Alba Duran Comas

Ignasi iglesias - TORDERA (Espanya)

Berta Solana Yanguas

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (Espanya)

Álvaro Arce Magdalena

Purísima Concepción - SANTANDER (Espanya)

Mazilia Yahya Yahya

Institut escola el bruel empuriabrava - EMPURIABRAVA (Espanya)

Martin Corro Postigo

LA INMACULADA Y SAN JOSÉ DE LA MONTAÑA - RONDA (Espanya)

Carolina Arce Magdalena

Purísima Concepción - SANTANDER (Espanya)

Eduardo Jiménez Curiel

San Esteban - avila (Espanya)