19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Oliver Rodriguez Lombraña

Alto Ebro - Reinosa (Espanya)

Diego Guerra Angel

Don Cristobal Lopez - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Victor Benítez Muñoz

Cristóbal Colón - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Lucía Tay Santibañez Moreno

CALASANZ - SALAMANCA (Espanya)

DAVID Chaparro Leva

CEIP Santisimo Cristo de las Misericordias - Salvatierra de los Barros (Espanya)

Carla Juan Belmonte

San José de Cluny - NOVELDA (Espanya)

Hugo García Yébenes

Colegio Santo Tomás de Aquino- La Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Hugo Amadoz Ibáñez

LA ESTACIÓN - ARNEDO (Espanya)

Miguel àngel Sánchez Asensio

Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Salma Safhioui ......

Escola els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Lennox Lee .

Escola els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Elisa Maria Rosioru -

Escola els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Mojtar mohamed mohamed

ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Adrian Rodriguez Resmella

escola els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

MARCELA ARANTXA CASTRO GONZALEZ

ESCOLA ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Celia Garcia Garcia

Escola els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Gerard Jurca Szabo

Escola Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Mame Diara Gueye Ortiz

Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Óscar Valcarcel Berenguer

jorge juan - NOVELDA (Espanya)

Aitor Rodríguez Porras

C.E.I.P Principe Felipe - Chipiona (Espanya)

Sofia Izquierdo Botiz

Maestro Juan de Avila - PEDRO MUÑOZ (Espanya)

Rodrigo García Martín

AMOR DE DIOS - SALAMANCA (Espanya)

Raúl San Primo Recio

Jesuitinas - SALAMANCA (Espanya)

Ruben Delgado Escobar

Gregorio Marañon - TOLEDO (Espanya)

Racquel Valerio Vieira de Melo

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - Salamanca (Espanya)

Alejandro Larred Simarro

CEIP T.N.T. (Tomás Navarro Tomás) - RODA, LA (Espanya)

Marco Carbajal Coedo

Valentín García Yebra - PONFERRADA (Espanya)

Julia de la Fuente Abad

Sto.Domingo de Guzmán - OVIEDO (Espanya)

EMMA ORTIZ RUBIO

MATERNIDAD - TOMELLOSO (Espanya)

Irene Montalban Gomez

C. I. P. Príncipe felipe - Chipiona (Espanya)