19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 22 de març del 2021, Dia Mundial de l'Aigua, per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Nico Cuervo-Arango Menendez

San Ignacio - OVIEDO (Espanya)

MARTA CERRO PEREZ

COLEGIO JOSE ARNAUDA - ALCOI (Espanya)

Valeria Garrido Albaladejo

MARIA AUXILIADORA - La Roda (Espanya)

Daniel Badia Freixes

Escola Joan Maragall - LLEIDA (Espanya)

Marina Lesmes Diez

C.P JUAN RODRIGUEZ MUÑIZ - OVIEDO (Espanya)

Lourdes Rubio Arias

C.E.I.P Lucero - Valdepeñas (Espanya)

Raul Gonzalez Calzado

Fernando III El Santo - Bolaños de Calatrava (Espanya)

Isabel Lucas Diego

Educacion especial Reina Sofia - Carbajosa de la Sagrada (Espanya)

Laia Vidal Contreras

Ignasi Iglesias - TORDERA (Espanya)

Adrià Solé Ferrandiz

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (Espanya)

adran gonzalez santos

escalo sant andreu de la barca - SANT ANDREU DE LA BARCA (Espanya)

Catalina Sarachaga Fernandez

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Andrea Rubio Arias

C.E.I.P Lucero - Valdepeñas (Espanya)

Irene Guillén Cárdenas

Ignasi iglesias - Barcelona (Espanya)

Héctor Aparicio Sánchez Vicente

CEIP SANTA TERESA - Alba de Tormes (Espanya)

Eiker Sanchez Fernández

Ignasi iglesia - TORDERA (Espanya)

Aida Diouf Ndiaye

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (Espanya)

AITANA SÁNCHEZ RODRIGO

SANTO TOMÁS DE AQUINO - LA MILAGROSA - TOMELLOSO (Espanya)

Daniel San Emeterio Postigo

Purísima Concepción - SANTANDER (Espanya)

Nerea Ortiz martinez

Sa bodega ibiza - IDAM IBIZA (Espanya)

Iván Rodriguez Hernández

Santísimo Rosario - Avila (Espanya)

Sara Garcia Argemi

Lestonnac - Lleida (Espanya)

Alejandra Estrada Heras

salesianos santandes - viveda (Espanya)

Selena Nieto Jaramillo

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (Espanya)

Yasmin Lemgaad Chabik

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (Espanya)

Xavier Fernández Robles

Escola Sant Andreu de la Barca - Sant Andreu de la Barca (Espanya)

Eduardo Crespo Garcia

Santa María Marianistas - ALBORAYA (Espanya)

Xoel Fernández Méndez

Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)

aaron masana segarra

RIU SEGRE - LLEIDA (Espanya)

Matias Rendon Cortés

Escola Joan Maragall - LLEIDA (Espanya)