19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 17 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

CARLOS Martínez Castro

CÁNDIDO NOGALES - JAÉN (Espanya)

Sergio Cupsa Babut

José Ortega Valderrama - Pradejón (Espanya)

jesus dorado soto

candido nogales - jaen (Espanya)

LUCAS MARTÍN QUIROGA

CEIP NAVALIEGOS - PONFERRADA (Espanya)

marijose Briongos García

Fernán Gonzáles - ARANDA DE DUERO (Espanya)

Genesis Santacruz Suarez

Esclavas - ALCOI (Espanya)

LUCIA MARTÍN QUIROGA

CEIP NAVALIEGOS - PONFERRADA (Espanya)

Zaida Marques Llamas

Valentin Garcia Yebra - PONFERRADA (Espanya)

Ángela Cordón Moreno

José Ortega Valderrama - PRADEJÓN (Espanya)

SANDRA DURÁN BOYERO

SANTA ANA - ALCOI (Espanya)

MANUEL González Gutierrez

CÁNDIDO NOGALES - JAÉN (Espanya)

Maria Perez Castrillón

Virgen de la V Angustia - Cacabelos (Espanya)

Iván Camarasa Satorre

Esclaves SCJ - ALCOI (Espanya)

Cristina ESCAMEZ ARIAS

CAMPO DE LOS JUDIOS - PONFERRADA (Espanya)

Emilia Palla Rodriguez

C.E.I.P. Peñalba - PONFERRADA (Espanya)

Daria Andreea Pricop Pricop

Maria Auxiliadora - RODA, LA (Espanya)

Vera Pérez Guardiola

Esclavas Alcoy - Cocentaina (Espanya)

Héctor Camarasa Satorre

Colegio Esclaves S.C.J. Alcoi - ALCOI (Espanya)

Josep Asensio Tomas

Santa Ana - ALCOI (Espanya)

Elena Toboso Torregrosa

Tomas Navarro tomas - La Roda (Espanya)

Ángela Cordón Moreno

José Ortega Valderrama - Pradejón (Espanya)

Elías Porras Osorio

CÁNDIDO NOGALES - JAÉN (Espanya)

Martín Olcina Rabasco

Santa Ana - ALCOI (Espanya)

JOAN MONTAVA SEMPERE

SAN ROQUE - ALCOI (Espanya)

Raül Seguí Vicente

Carmelites La Presentació - ALCOI (Espanya)

Carmen Mullor Vidal

La salle alcoi - ALCOI (Espanya)

Pablo Martinez Garcia

La Salle Alcoy - ALCOI (Espanya)

Elisabeth Diez Florez

San Andrés La Borreca - PONFERRADA (Espanya)

Bruno Filoso Álvarez

Colegio San José Obrero - PONFERRADA (Espanya)

Iria Velasco Prada

Flores del Sil - PONFERRADA (Espanya)