19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 24 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Enzo Cruz Gonzalez

Pedro Poveda - GUARDIA, LA (Espanya)

Joan Úbeda Simó

Colegio Jose Arnauda - ALCOI (Espanya)

Zoe Santiago Otaño

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (Espanya)

Victor Emilio Ruiz Gonzalez

CIP peñalba - PONFERRADA (Espanya)

CANDELA ADÁN ORTEGA VILLAIZÁN

VIRGEN DEL ROSARIO DE PASTORES - HUERTA DE VALDECARÁBANOS (Espanya)

Carolina Fernández Aira

Espíritu Santo - PONFERRADA (Espanya)

Mateo Alba Fernández

Campo de los judíos - Ponferrada (Espanya)

Carla López Reyes

San Roque - ALCOI (Espanya)

Julia Antequera Díaz-Malaguilla

C.E.I.P. Javier Paulino Pérez - La Solana (Espanya)

Ángela Milán Arias

CEIP Virgen de Loreto - ALMERÍA (Espanya)

Aroa Almendros Copel

San Roque - ALCOI (Espanya)

Jordina Canadell Casas

Escola Emili Teixidor - RODA DE TER (Espanya)

JOEL ARJONA SIMON

ESCOLA EMILI TEIXIDOR - RODA DE TER (Espanya)

Carla Cortorreal Brotons

Santa ana - ALCOI (Espanya)

Alba Fenoy Fernandez

Coami - SIERO (Espanya)

MARTINA PRATS VALENCIA

EMILI TEIXIDOR - RODA DE TER (Espanya)

Claudio Vitello Amador

San Vicente de Paul - ALCOI (Espanya)

Laura Martín Martín

Santa Catalina - SALAMANCA (Espanya)

Carla Padilla Pirtero

PEDRO POVEDA - JAÉN (Espanya)

NADIA López Crisan

C.P BUENAVISTA I - OVIEDO (Espanya)

Gema López de la Reina Manzano

CEIP Javier Paulino perez - ciudad real (Espanya)

emma salandin rosaenz

ceip jose ortega valderrama - la rioja (Espanya)

ALVARO Robledo FERNANDEZ

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (Espanya)

Yovianna Mercedes Batista Lopez

José arnauda - Cocentaina (Espanya)

Trinidad Bueno Gómez Pimpollo

Javier Paulino Perez - SOLANA, LA (Espanya)

Galina Aviñó Zavyalov

Tomás Navarro Tomás - la roda (Espanya)

Gema López de la Reina Manzano

CEIP Javier Paulino perez - ciudad real (Espanya)

Inma Moreno Jiménez

Santo Tomas de Aquino la milagrosa - Tomelloso Ciudad Real (Espanya)

Raul Vasile Buda

José Ortega Valderrama - PRADEJÓN (Espanya)

Javier Martín López

CEIP. VIRGEN DEL ROSARIO DE PASTORES - HUERTA DE VALDECARÁBANOS (Espanya)