19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 24 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

CARMEN ELENA Caldito Sánchez

LOPE DE VEGA - BADAJOZ (Espanya)

LUNA SOLER GALAN

DION CASIO - MERIDA (Espanya)

Alexander Ciochir Carrascosa

Javier Paulino - SOLANA, LA (Espanya)

Vera Saez Arquero

Libertad - ILLESCAS (Espanya)

SANDRA rios albero

sant roque - Alcoy (Espanya)

Nour El imrani El imrani

Maestro Juan de avila - PEDRO MUÑOZ (Espanya)

Sergio Calonge López

Maestro Juan de Avila - PEDRO MUÑOZ (Espanya)

Valeria Flechillas Sanchez

ceip Don Cristobal Lopez - TALAVERA DE LA REINA (Espanya)

Raúl Domínguez Carrillo

C.E.I.P. Reyes Católicos - BOLLULLOS PAR DEL CONDADO (Espanya)

Carlota García Arias

C.P. Buenavista II - OVIEDO (Espanya)

Marcos Ferrera Arias

CEIP San Antonio - PONFERRADA (Espanya)

Ariadna López Martín

CEIP SANTA TERESA - ALBA DE TORMES (Espanya)

Rosa Maria Rodríguez Rojas

GINÉS DE SEPÚLVEDA - Pozoblanco (Espanya)

Eva Torrado Santana

LOPE DE VEGA - BADAJOZ (Espanya)

Evelyn López Martín

CEIP SANTA TERESA - ALBA DE TORMES (Espanya)

Sara Nieves Grandío

ceip colexio novo - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)

claudia muñiz caso

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

jose ramon rodriguez navarro

santa maria del naranco - asturias (Espanya)

Cristina Cascón Arana

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (Espanya)

Alejo Montoro Pérez

María Auxiliadora - RODA, LA (Espanya)

Guillermo Garcia Perez

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (Espanya)

JOSE CASTELLANO JURADO

SAN JOSE DE CLUNY - NOVELDA (Espanya)

Lucia González Palomares

Montgo - DENIA (Espanya)

Jaime Ortega Fernández-Sevilla

Presentacion - Guadix (Espanya)

Carlota González Rodríguez

Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)

Ángela Suárez Feito

C.P JUAN RODRIGUEZ MUÑIZ - OVIEDO (Espanya)

Nayelyn Perez Rodriguez

Maestro Juan de Avila - PEDRO MUÑOZ (Espanya)

Fermín Cano López

Santo Tomás de Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Etzan Fernández Valtierra

Virgen de la caridad - ILLESCAS (Espanya)

Manuel Quiroga Pérez

CPR Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (Espanya)