19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 24 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

elena pacheco tercero

ceip el humilladero - SOLANA, LA (Espanya)

Aitana Cuevas Navarro

María Auxiliadora - RODA, LA (Espanya)

Elisa Robles Ramirez

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (Espanya)

Gregorio Diaz diaz malagilla

javier paulino c.e.i.p - La solana (Espanya)

Ainhoa Lopes Martínez

PEDRO POVEDA - JAÉN (Espanya)

Eva Aguilà Funoll

Escola Emili Teixidor - roda de ter (Espanya)

Rafael Ocaña Serrano de la Cruz

Romero Peña - La Solana (Espanya)

israel delarosa tebar

ceip purificación escribano - RODA, LA (Espanya)

Miguel Ángel Mateos - Aparicio Almarcha

Javier Paulino - SOLANA, LA (Espanya)

Carlos Torrecillas Portugal

CP.SANTA CATALINA - ARANDA DE DUERO (Espanya)

Israel elarosa Tebar

ceip purificación escribano - La Roda (Espanya)

Elena Vázquez Camargo

CEIP SAN JOSÉ DE CALASANZ - TOMELLOSO (Espanya)

Gregoria de la Fuente Prieto de la Fuente

El Humilladero - LA SOLANA (Espanya)

Miguel Olascoaga Sempere

Horta Major - ALCOI (Espanya)

Carmen Pulido Mateo

Santo Domingo de Guzmán (Dominicos) - Oviedo (Espanya)

Isabel Borrego Corral

MARIA AUXILIADORA - SALAMANCA (Espanya)

Paula Valdés Mullor

San vicente de Paul - ALCOI (Espanya)

DANIELA Cienfuegos Celemín

Santo Domingo de Guzmán - OVIEDO (Espanya)

Candela Martin-Albo Moreno

Humilladero - la solana (Espanya)

Irene Diaz Medina

Maternidad - tomelloso (Espanya)

Alejandro Ponsoda Vallcanera

San Vicente de Paul - ALCOI (Espanya)

MARIA LUIZA González Leon

San vicent de Paul - ALCOI (Espanya)

Nicolas Rey Alvarez

Sto.Domingo de Guzman - OVIEDO (Espanya)

Maricarmen Gonzalez Chueca

San vicente de paul - ALCOI (Espanya)

Alba Vila Pastor

San Vicente de Paul - ALCOI (Espanya)

Marina Abad Belda

José arnauda - ALCOI (Espanya)

Telma Vega Aguong

Santo Domingo de Guzmán - OVIEDO (Espanya)

Lidia Borrull Giralt

Emili Teixidor - RODA DE TER (Espanya)

gina nuñez ondoño

emili teixidor - RODA DE TER (Espanya)

Gabriel Flores Antequera

C.E.I.P. ROMERO PEÑA - La Solana (Espanya)