19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 17 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Armas Casas Masegosa Armas

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

África Herrera Martínez

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Elisabet Fernández Rotllan

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Íria del Campo Hulse

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Dani Casanovas Sepúlveda

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Daniela Cantoni Doménech

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Bilal Bouallaoui .

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Laura Bausili Anguita

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Alexia Baena Jiménez

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Gil Aviñó Rovira

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Maria Amador Rando

VALL D´ARO - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

SUSANA Garcia Perez

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (Espanya)

Pau Vilaplana Fernandez

Colegio San Vicente de Paul - ALCOI (Espanya)

Ángel García de Dionisio Delgado

Ceip Javier Paulino - La Solana (Espanya)

Alae Nizar Sahraoui

C.l.p virgen del loreto - Alameria (Espanya)

juan De La Torre Fernandez

JESÚS MARÍA - JAÉN (Espanya)

Gonzalo Alvarez Garcia

C.P FONZANELDI - OVIEDO (Espanya)

Rosa Ortiz Vinuesa

CEIP Tomás Navarro Tomás - RODA, LA (Espanya)

Leonardo Ariel González Venialgo

Buenavista 2 - Asturias (Espanya)

Eduardo Molina Ruiz

NAVAS DE TOLOSA - JAÉN (Espanya)

Paula Montoya Salcedo

C.E.I.P Sagrado Corazón - La Solana (Espanya)

Mayola Suriñach Mayola

emili teixidor de Roda de Ter - Les Masies de Roda (Espanya)

Sara Simón Navarro

CEIP Félix Grande - TOMELLOSO (Espanya)

CARMEN ALBALADEJO SÁNCHEZ

SAN ROQUE - ALCOI (Espanya)

Nuria Tormo Brotons

La presentacion - ALCOI (Espanya)

Alejandro Álvarez Álvarez

C.P FONZANELDI - OVIEDO (Espanya)

Laya Pérez Gómez

San Andrés La Borreca - PONFERRADA (Espanya)

vanesa Miranda Javier

DION CASIO - merida (Espanya)

lucas gonzalez baz

jesuitinas salamanca - SALAMANCA (Espanya)

Max Valor Soto

LA SALLE ALCOI - ALCOI (Espanya)