19è CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Aspirants

Mira quins planetes han creat altres participants!

En aquest espai inclourem el teu Planeta 2030 quan hagis superat les tres fases del repte. Anima't a participar-hi, tens fins al 17 de maig del 2021 per enviar el teu dibuix. Aquesta nova edició ve carregada de premis galàctics.

Escriu aquí el teu nom per veure el teu planeta:

 

Jamal Elhirech Kasmi

Santa catalina - Aranda de Duero (Espanya)

Nadal Pérez Pérez

Sant Roc - ALCOI (Espanya)

iban Ramos Frances

Jose Arnauda - ALCOI (Espanya)

Altea Ferrando Aracil

San roque - ALCOI (Espanya)

Lucía Salazar Gómez

Colegio Pozo Nuevo - ROTA (Espanya)

Elena Pérez Orive

Casa - Huerta De Valdecarabanos (Espanya)

TANIA VILAPLANA SEGUI

SAN ROQUE - ALCOI (Espanya)

IVAN BELLIDO GALACHE

C. ESPIRITU SANTO - PONFERRADA (Espanya)

Adrian Hernandez Quevedo

Amor de dios - ALLER (Espanya)

Cardin Cardin Rodríguez

Santo Domingo de guzmán - OVIEDO (Espanya)

Miguel Sánchez Suárez

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (Espanya)

Carlota Matinez Bustelo

Espiritu Santo - PONFERRADA (Espanya)

Jorge Vera Herrero

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - SALAMANCA (Espanya)

Nuño Sánchez Martín

CALASANZ - SALAMANCA (Espanya)

Martina Reyes Maya

Pozo Nuevo - ROTA (Espanya)

Daniela López García

Sto. Tomás de Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (Espanya)

Isabel Ruiz de la Calleja Ruiz de la Peña

C.P GESTA II - Oviedo (Espanya)

Carla Martin Mulas

CEIP SANTA TERESA - Alba de Tormes (Espanya)

arkaitz herrero gonzalez

SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (Espanya)

Carla Briongos García

Fernán Gonzáles - aranda de duero (Espanya)

AITOR RODRIGUEZ CORCOBA

ceip.valentin garcia yebra - PONFERRADA (Espanya)

Gonzalo Becerra Pedrero

VELADA - LA LÍNEA (Espanya)

Violeta Manuel Garcia

COLEGIO SAN AGUSTIN - SALAMANCA (Espanya)

Luis Hall Perez

C.P GESTA I - OVIEDO (Espanya)

Haizea Herrero González

Colegio san agustin - ALBA DE TORMES (Espanya)

DARIO GOMEZ PISABARRO

Valentín García Yebra - PONFERRADA (Espanya)

Dario Rivas Villalba

San José de Calasanz - Rota (Espanya)

Aitor Rodríguez Alvarez

Ceip Valentín García Yebra - Ponferrada (Espanya)

Sergio García-Uceda Moreno

Javier Pulino - SOLANA, LA (Espanya)

Lucasrico Rico Lis

CP BUENAVISTA II - oviedo (Espanya)